Spedycja

Spedycja

Usługi

Postaw na doświadczoną firmę i nie martw się o przewóz swoich towarów

Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. To dzięki nim i ich zaufaniu możemy realizować naszą misję, jaką jest świadczenie usług spedycji i transportu na terenie Unii Europejskiej zawsze na najwyższym poziomie.

Spedycja międzynarodowa z DASS TRANSPORT

Spedycja międzynarodowa jest sferą, w której nie ma miejsca na błędy. To od spedytora zależy, czy powierzony ładunek będzie bezpiecznie przewieziony, wymagana dokumentacja zostanie poprawnie wystawiona, a sama przesyłka bez trudności przejdzie wszystkie procedury celne. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza spedycja wyróżniała się spośród konkurencyjnych firm rzetelnością i jakością oferowanych usług. Dbamy o każdy szczegół realizowanego zadania, dzięki czemu gwarantujemy klientom niezawodność i kompleksową obsługę. Natychmiast po otrzymaniu zlecenia i podpisaniu umowy z klientem przechodzimy do etapu szczegółowego planowania i organizacji wszystkich etapów transportu. Jako spedycja międzynarodowa nie tylko wytyczamy drogę, jaką ma przebyć towar, ale też przewidujemy wyzwania i podejmujemy wszystkie niezbędne kroki, aby transport odbył się sprawnie, terminowo i bez komplikacji.​

Obsługa celna

Nadzór nad ładunkiem

Dobór optymalnej trasy 

Rzetelna weryfikacja podwykonawcy

Doświadczenie

Nasi pracownicy są doświadczeni, odpowiednio wykwalifikowani i stale poszerzają swoją wiedzę. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom profesjonalną obsługę na każdym etapie realizowanego transportu.

Terminowość

Świadcząc profesjonalne usługi przewozowe, doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne w branży są ustalone terminy. Gwarantujemy szybki i bezpieczny przewóz towaru.