Transport

Transport

Usługi

Postaw na doświadczoną firmę i nie martw się o przewóz swoich towarów

Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. To dzięki nim i ich zaufaniu możemy realizować naszą misję, jaką jest świadczenie usług spedycji i transportu na terenie Unii Europejskiej zawsze na najwyższym poziomie.

TRANSPORT międzynarodowy

Jako firma transportowa wykonujemy przewozy drogowe na obszarze całej Europy. W trakcie realizacji zamówień wykorzystujemy zróżnicowaną flotę pozwalającą nam zoptymalizować koszty i czas, a także dostosować się do specyficznych wytycznych naszych klientów. Nasz międzynarodowy transport drogowy jest na bardzo wysokim poziomie, a to wszystko za sprawą współpracującej z nami grupy zaufanych przewoźników. Ich wiedza praktyczna oraz niezawodność wpływają korzystnie na jakość oferowanych przez nas usług. Dobrze wiemy, że firmy transportowe powinny nie tylko wykazać się rzetelnością, ale także terminowością i przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa w trakcie transportu.

Usługi transportowe to jedne z zasadniczych części procesu logistycznego, który ma na celu zagwarantować stały, terminowy bezpieczny transport towarów.

 

Nasze główne kierunki w zakresie transportu międzynarodowego.

Jesteśmy otwarci zarówno na stałą, jak i jednorazową współpracę. Bez względu na skalę i poziom skomplikowania zlecenia staramy się zaproponować jak najkorzystniejszą cenę. W każdym przypadku zapewniamy również terminową realizację dostaw, najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz bardzo dogodne warunki współpracy.

Świadczymy usługi transportowe na terenie Unii Europejskiej, w państwach takich jak Niemcy, Szwajcaria, Holandia, Belgia, Francja, Włochy, Austria, Czechy, Słowacja, Polska, Węgry, Słowenia, Chorwacja, Bułgaria, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Czarnogóra, Serbia, Albania i Grecja.

Kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu w całej Europie

Transport zagraniczny jest niezwykle wymagający. Mając tego świadomość, zawsze troszczymy się o jak najwyższą jakość świadczonych usług. Staramy się jak najlepiej zaplanować realizację każdego ze zleceń, tak aby zminimalizować ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń. Często proponujemy też indywidualne rozwiązania z zakresu spedycji, aby dostosować się do oczekiwań naszych klientów: