O firmie

O firmie

Jesteśmy do Państwa dyspozycji zarówno jako stały partner biznesowy, jak i doraźny przewoźnik.

Dlaczego powinieneś wybrać nas? Transport i spedycja międzynarodowa

Swoim klientom udzielamy profesjonalnych konsultacji w dziedzinie logistyki spedycyjno-transportowej. Świadczymy usługi w zakresie organizacji transportu międzynarodowego i krajowego. 

Nasza firma transportowa funkcjonuje na rynku już od wielu lat i stale się rozwija. Staramy się spełnić nawet najwyższe wymagania naszych klientów. Wyróżnia nas nie tylko duże doświadczenie, ale także mocna, ugruntowana pozycja   na rynku, która zapewnia bezpieczeństwo naszym klientom.

1
wykonanych transportów rocznie
1
ton ładunków przewożonych w ciągu miesiąca

Atuty współpracy z naszą firmą

Posiadamy innowacyjne i wygodne pojazdy, zapewniamy atrakcyjne ceny oraz miłych i profesjonalnych kierowców. Oferujemy najlepszą usługę za korzystną cenę. Przykładamy ogromną wagę do bezpieczeństwa Państwa towarów. Dokładamy wszelkich starań, aby powierzone nam towary przybyły na miejsce docelowe ekspresowo i bez szkody.

Dbałość o środowisko

Nasze usługi realizowane są z myślą o środowisku. Przy planowaniu transportu jednym z naszych priorytetów jest uzyskanie możliwie najniższej emisji CO2.

Obsługa od a do z

Na pierwszym miejscu stawiamy satysfakcję naszych klientów, dlatego oferujemy im kompleksową obsługę w zakresie planowania i realizacji transportów.

Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu transportu i spedycji

Kompleksowa obsługa Twojego transportu

Stawiamy na nowoczesne pojazdy ciężarowe. Transport towarów realizujemy z zastosowaniem pojazdów spełniających wszystkie normy. Dzięki temu jesteśmy w stanie bez utrudnień wykonywać przewozy międzynarodowe na terenie Unii Europejskiej. Za każdym razem dbamy o idealny stan techniczny pojazdów, zapewniając naszym klientom bezpieczny transport towarów.

Współpraca z nami to gwarancja sukcesu!